مجله کوروش /  اخبار

۱۳۹۶/۰۵/۰۹

برگزاری اولین دوره مسابقات کشتی آزاد افق کوروش

اولین دوره مسابقات کشتی آزاد جام افق کوروش با حضور مقامات فدراسیون کشتی ایران، قهرمانان و پیشکسوتان کشتی کشور و تیم های برتر استان تهران جمعه سیزدهم مرداد ماه در مجموعه ورزشی انور دولت آباد برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فروشگاه زنجیره ای افق کوروش، در مسابقات کشتی آزاد افق کوروش از قهرمانان و پیشکسوتان کشتی کشور تجلیل خواهد شد و همچنین جوایز نفیس و ارزنده ای به قید قرعه به 50 نفر از تماشاگران اهدا می شود.

در این مسابقات به تیم های اول تا سوم کاپ قهرمانی و همچنین جوایز نقدی به مبلغ 45 میلیون ریال برای تیم اول، 30 میلیون ریال و 15 میلیون ریال برای تیم دوم و سوم تقدیم می شود

همچنین به کشتی گیران برتر اوزان هشتگانه نیز علاوه بر حکم و مدال، جایزه نقدی 3 میلیون ریالی، 2 میلیون ریالی و یک میلیون ریالی برای نفرات اول تا سوم در نظر گرفته شده است.

در مسابقات کشتی آزاد جام افق کوروش به با اخلاق ترین و فنی ترین کشتی گیر مبلغ 5 میلیون ریال اهدا می گردد.

لازم به ذکر است، مسابقات کشتی آزاد جام افق کوروش طبق قوانین داوری روز دنیا و به صورت تیم به تیم برگزار می گردد و محل برگزاری این مسابقات در باشگاه شهید انور واقع در شهرری- دولت آباد خواهد بود

شایان توجه است؛ وزن کشی این مسابقات دوازدهم مردادماه از ساعت 17 تا 18 در سالن خانه کشتی حمیدسوریان (کوثر) واقع در میدان فرمانداری شهرری جنب اداره ورزش انجام می گیرد و مسابقات روز جمعه از ساعت 8:30 صبح در سالن انور آغاز می شود. تیم های شرکت کننده فقط می توانند از کشتی گیران تهرانی و توابع تهران و بومی استفاده کنند و اگر کشتی گیر شهرستانی در هنگام وزن کشی مشاهده شود، از حضور آن کشتی گیر ممانعت می گردد.


برچسب ها:

افق کوروش
فروشگاه زنجیره ای
فروشگاه های زنجیره ای
کشتی ازاد
مسابقات
باشگاه شهید انور

ارسال نظر

ارسال

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

زعفران

۱۳۹۶/۰۵/۱۲

زعفران ارزشمندترین رستنی کائنات ، کلاله شیپوری شکل خشک شده مادگی گل Crocus Sativus Linneous است وگونه هاي مختلف اين گیاه را در دنيا بيش از 80 گونه تخمين زده اند كه تعدادي از آنها به عنوان زينتي پرورش مي يابند. اين گياهان در اروپا، نواحي مديترانه تا آسياي مركزي و پاكستان غربي پراكنده اند. که عمده محصول آن در ایران و در خراسان بعمل مي آيد. گل هاي زيبا بنفش رنگ زعفران هر سال يک بار در فصل پائيز شکفته مي شوند. اين گل افسانه اي که از دل خاک سر برمي آورد حاوي کلاله هاي ارغواني است که با دستهاي زحمتکش کشاورزان از گل جدا گشته و خشک مي شوند تا سفره هاي ما را رنگين و معطر نمايد.

روند رو به رشد فروشگاه های زنجیره ای

۱۳۹۶/۰۵/۱۴

بعد از تاسیس اولین فروشگاه های زنجیره ای و با توجه به استقبال مردم، به تدریج فروشگاه های زنجیره ای دیگری نیز شروع به کار کردند در حقیقت فروشگاه های زنجيره ای از چندين فروشگاه خرده فروشي تحت مالكيت مشترك و متمركز تشكيل مي شود. وظايف و كاركردهاي عمده فروشگاههای زنجيره اي ( بازرگانی ، تبليغات ، اجاره و...) توسط يك واحد فرماندهي مركزي يا يك مديريت مركزي كنترل مي شوند.

فروشگاه زنجیره ای افق کوروش حامی اُتیسم شد

۱۳۹۶/۰۵/۲۵

افق کوروش به عنوان اولین فروشگاه در صنعت فروشگاه های زنجیره ای کشور به جمع حامیان اوتیسم پیوست. 

به مناسبت روز خبرنگار؛ از خبرنگاران وفعالان عرصه خبر تجلیل شد

۱۳۹۶/۰۵/۲۹

فروشگاه زنجیره ای افق کوروش به مناسبت روز خبرنگار از اصحاب رسانه و فعالان عرصه خبر تجلیل کرد.