مجله کوروش /  اخبار

۱۳۹۶/۰۵/۲۵

فروشگاه زنجیره ای افق کوروش حامی اُتیسم شد

افق کوروش به عنوان اولین فروشگاه در صنعت فروشگاه های زنجیره ای کشور به جمع حامیان اوتیسم پیوست

به گزارش روابط عمومی، فروشگاه زنجیره ای افق کوروش با هدف حمایت از کودکان، نوجوانان و جوانان مبتلا به اتیسم و در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی، با برگزاری اولین کلاس های دورهمی در فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، حامی کودکان و نوجوانان اتیسم شد.

 

حمایت فروشگاه های زنجیره  ای افق کوروش  از دورهمی کودکان اتیسم

اولین دوره از کلاس های دورهمی و آموزشی در فروشگاه زنجیره ای افق کوروش با حضور 20 تن از نوجوانان انجمن اتیسم ایران در فروشگاه زنجیره ای افق کوروش برگزار گردید.

این کلاس های دورهمی با محوریت " آموزش مهارت های اجتماعی و شهروندی"در یکی از شعب فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در غرب تهران شکل گرفت و  نوجوانان بالای 14 سال مبتلا به اتیسم به همراه مربیان انجمن اتیسم طی بازدید از فروشگاه افق کوروش با چگونگی خرید اقلام و محصولات غذایی در فروشگاه زنجیره ای آشنا شدند و آموزش های لازم را نسبت به نحوه ی خرید از فروشگاه کسب نمودند.

فروشگاه زنجیره ای افق کوروش به جهت گسترش همکاری و تعامل با انجمن اوتیسم ایران و با هدف اگاهی و اطلاع رسانی عمومی در جامعه و همچنین در راستای حمایت از کودکان و نوجوانان اتیسم و خانواده های آنان، نخستین فروشگاه در صنعت فروشگاه زنجیره ای کشور است که به جمع حامیان اتیسم پیوسته و میزبان جوانان و کودکان طیف اتیسم در فروشگاه های زنجیره ای شده است.

فروشگاه های زنجیره ای همواره تخفیف افق کوروش 

لازم به ذکر است، در حال حاضر فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش با هدف ايجاد فروشگاه‌های زنجيره‌ای خرده فروشی و فروشِ محصولات تندگردش با کیفیت و قیمت مناسب در سراسر ایران و کشورهای منطقه و همچنین رعایت اخلاق حرفه ای کسب و کار و ایفای مسئولیت اجتماعی، حرکت در مسیر توسعه ی پایدار را آغاز نموده است.

مزیت رقابتی فروشگاه زنجیره ای همواره تخفیف افق کوروش ارائه خدمات ارزان در نزدیکی محل سکونت مشتریان می باشد به طوریکه هم اکنون فروشگاه زنجیره ای افق کوروش به عنوان بزرگترین فروشگاه زنجیره ای کشور در استان های تهران، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، بوشهر، البرز، اصفهان، قم، فارس، مازندران، قزوین، کردستان، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال بختیاری، خراسان رضوی، خراسان شمالی، زنجان، همدان، ایلام، گلستان، گیلان، اردبیل، مرکزی، سمنان، لرستان، خوزستان، یزد، کرمانشاه و کرمان دارای شعبه است و با ایجاد اشتغال زایی در سراسر ایران و حمایت از تولید داخلی با عرضه کالا از برندهای معتبر ایرانی در مسیر شکوفایی و رونق اقتصادی گام برمی دارد

شایان توجه است؛ پیش از این فروشگاه های زنجیره ای همواره تخفیف افق کوروش به عنوان محبوب ترین برند فروشگاه زنجیره ای کشور در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی در اجرای طرح حمایت غذایی دولت از اقشار آسیب پذیر، طرح پرداخت فطریه با هدف آزادی زندانیان جرائم غیر عمد، توزیع بسته های حمایتی کالاهای اساسی در مناطق محروم و غیره مشارکت داشته است و هم اینک با حمایت از کودکان و نوجوانان اتیسم در تلاش است با حمایت از این طیف آنان را در مسیر تقویت مهارت های اجتماعی، گسترش تعاملات اجتماعی و برقراری ارتباط موثر سهیم یاری کند

 

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

تحقق اقتصاد مقاومتی در فروشگاههای زنجیره ای

۱۳۹۵/۱۰/۲۰

اقتصاد مقاومتی به معنی تشخیص حوزه‌های فشار و متعاقباً تلاش برای کنترل و بی‌اثر کردن آن تاثیرها می‌باشد و در شرایط آرمانی تبدیل چنین فشارهایی به فرصت است همچنین برای رسیدن به اقتصاد مقاومتی باید وابستگی‌های خارجی کاهش یابد و بر تولید داخلی کشور و تلاش برای خوداتکایی تأکید گردد. اقتصاد مقاومتي يعني تشخيص حوزه هاي فشار یا درشرایط کنونی تحریم و متعاقبا تلاش براي کنترل و بي اثر کردن و در شرايط آرماني تبديل چنين فشارهايي به فرصت ، که قطعا باور و مشارکت همگاني و اعمال مديريت هاي عقلايي و مدبرانه پيش شرط و الزام چنين موضوعي است. اقتصاد مقاومتي کاهش وابستگي ها و تاکيد روي مزيت هاي توليد داخل و تلاش براي خوداتکايي است..

تند گردش در حد نیاز خانوار

۱۳۹۵/۱۰/۲۰

فروشگاه های زنجیره ای به دلیل شفافیت بیشتر در فرآیند تامین و توزیع و فروش کالا، از نظارت دقیق تر و جدی تری از طرف سازمان های نظارتی نظیر وزارت بهداشت، سازمان استاندارد و ... برخوردارند و مردم می توانند با اطمینان بیشتری از تضمین کیفیت کالاها، خرید کنند. این کنترل کیفیت از طریق ساز و کار داخلی شرکت های فروشگاه های زنجیره ای نیز تقویت و اجرا می شود.

زعفران

۱۳۹۶/۰۵/۱۲

زعفران ارزشمندترین رستنی کائنات ، کلاله شیپوری شکل خشک شده مادگی گل Crocus Sativus Linneous است وگونه هاي مختلف اين گیاه را در دنيا بيش از 80 گونه تخمين زده اند كه تعدادي از آنها به عنوان زينتي پرورش مي يابند. اين گياهان در اروپا، نواحي مديترانه تا آسياي مركزي و پاكستان غربي پراكنده اند. که عمده محصول آن در ایران و در خراسان بعمل مي آيد. گل هاي زيبا بنفش رنگ زعفران هر سال يک بار در فصل پائيز شکفته مي شوند. اين گل افسانه اي که از دل خاک سر برمي آورد حاوي کلاله هاي ارغواني است که با دستهاي زحمتکش کشاورزان از گل جدا گشته و خشک مي شوند تا سفره هاي ما را رنگين و معطر نمايد.

روند رو به رشد فروشگاه های زنجیره ای

۱۳۹۶/۰۵/۱۴

بعد از تاسیس اولین فروشگاه های زنجیره ای و با توجه به استقبال مردم، به تدریج فروشگاه های زنجیره ای دیگری نیز شروع به کار کردند در حقیقت فروشگاه های زنجيره ای از چندين فروشگاه خرده فروشي تحت مالكيت مشترك و متمركز تشكيل مي شود. وظايف و كاركردهاي عمده فروشگاههای زنجيره اي ( بازرگانی ، تبليغات ، اجاره و...) توسط يك واحد فرماندهي مركزي يا يك مديريت مركزي كنترل مي شوند.