مجله کوروش /  اخبار

۱۳۹۶/۰۵/۲۵

فروشگاه زنجیره ای افق کوروش حامی اُتیسم شد

افق کوروش به عنوان اولین فروشگاه در صنعت فروشگاه های زنجیره ای کشور به جمع حامیان اوتیسم پیوست

به گزارش روابط عمومی، فروشگاه زنجیره ای افق کوروش با هدف حمایت از کودکان، نوجوانان و جوانان مبتلا به اتیسم و در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی، با برگزاری اولین کلاس های دورهمی در فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، حامی کودکان و نوجوانان اتیسم شد.

 

حمایت فروشگاه های زنجیره  ای افق کوروش  از دورهمی کودکان اتیسم

اولین دوره از کلاس های دورهمی و آموزشی در فروشگاه زنجیره ای افق کوروش با حضور 20 تن از نوجوانان انجمن اتیسم ایران در فروشگاه زنجیره ای افق کوروش برگزار گردید.

این کلاس های دورهمی با محوریت " آموزش مهارت های اجتماعی و شهروندی"در یکی از شعب فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در غرب تهران شکل گرفت و  نوجوانان بالای 14 سال مبتلا به اتیسم به همراه مربیان انجمن اتیسم طی بازدید از فروشگاه افق کوروش با چگونگی خرید اقلام و محصولات غذایی در فروشگاه زنجیره ای آشنا شدند و آموزش های لازم را نسبت به نحوه ی خرید از فروشگاه کسب نمودند.

فروشگاه زنجیره ای افق کوروش به جهت گسترش همکاری و تعامل با انجمن اوتیسم ایران و با هدف اگاهی و اطلاع رسانی عمومی در جامعه و همچنین در راستای حمایت از کودکان و نوجوانان اتیسم و خانواده های آنان، نخستین فروشگاه در صنعت فروشگاه زنجیره ای کشور است که به جمع حامیان اتیسم پیوسته و میزبان جوانان و کودکان طیف اتیسم در فروشگاه های زنجیره ای شده است.

فروشگاه های زنجیره ای همواره تخفیف افق کوروش 

لازم به ذکر است، در حال حاضر فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش با هدف ايجاد فروشگاه‌های زنجيره‌ای خرده فروشی و فروشِ محصولات تندگردش با کیفیت و قیمت مناسب در سراسر ایران و کشورهای منطقه و همچنین رعایت اخلاق حرفه ای کسب و کار و ایفای مسئولیت اجتماعی، حرکت در مسیر توسعه ی پایدار را آغاز نموده است.

مزیت رقابتی فروشگاه زنجیره ای همواره تخفیف افق کوروش ارائه خدمات ارزان در نزدیکی محل سکونت مشتریان می باشد به طوریکه هم اکنون فروشگاه زنجیره ای افق کوروش به عنوان بزرگترین فروشگاه زنجیره ای کشور در استان های تهران، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، بوشهر، البرز، اصفهان، قم، فارس، مازندران، قزوین، کردستان، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال بختیاری، خراسان رضوی، خراسان شمالی، زنجان، همدان، ایلام، گلستان، گیلان، اردبیل، مرکزی، سمنان، لرستان، خوزستان، یزد، کرمانشاه و کرمان دارای شعبه است و با ایجاد اشتغال زایی در سراسر ایران و حمایت از تولید داخلی با عرضه کالا از برندهای معتبر ایرانی در مسیر شکوفایی و رونق اقتصادی گام برمی دارد

شایان توجه است؛ پیش از این فروشگاه های زنجیره ای همواره تخفیف افق کوروش به عنوان محبوب ترین برند فروشگاه زنجیره ای کشور در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی در اجرای طرح حمایت غذایی دولت از اقشار آسیب پذیر، طرح پرداخت فطریه با هدف آزادی زندانیان جرائم غیر عمد، توزیع بسته های حمایتی کالاهای اساسی در مناطق محروم و غیره مشارکت داشته است و هم اینک با حمایت از کودکان و نوجوانان اتیسم در تلاش است با حمایت از این طیف آنان را در مسیر تقویت مهارت های اجتماعی، گسترش تعاملات اجتماعی و برقراری ارتباط موثر سهیم یاری کند

 


برچسب ها:

کودکان اوتیسم
فروشگاه زنجیره ای
فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش
فروشگاه های همواره تخفیف
اتیسم

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

زعفران

۱۳۹۶/۰۵/۱۲

زعفران ارزشمندترین رستنی کائنات ، کلاله شیپوری شکل خشک شده مادگی گل Crocus Sativus Linneous است وگونه هاي مختلف اين گیاه را در دنيا بيش از 80 گونه تخمين زده اند كه تعدادي از آنها به عنوان زينتي پرورش مي يابند. اين گياهان در اروپا، نواحي مديترانه تا آسياي مركزي و پاكستان غربي پراكنده اند. که عمده محصول آن در ایران و در خراسان بعمل مي آيد. گل هاي زيبا بنفش رنگ زعفران هر سال يک بار در فصل پائيز شکفته مي شوند. اين گل افسانه اي که از دل خاک سر برمي آورد حاوي کلاله هاي ارغواني است که با دستهاي زحمتکش کشاورزان از گل جدا گشته و خشک مي شوند تا سفره هاي ما را رنگين و معطر نمايد.

روند رو به رشد فروشگاه های زنجیره ای

۱۳۹۶/۰۵/۱۴

بعد از تاسیس اولین فروشگاه های زنجیره ای و با توجه به استقبال مردم، به تدریج فروشگاه های زنجیره ای دیگری نیز شروع به کار کردند در حقیقت فروشگاه های زنجيره ای از چندين فروشگاه خرده فروشي تحت مالكيت مشترك و متمركز تشكيل مي شود. وظايف و كاركردهاي عمده فروشگاههای زنجيره اي ( بازرگانی ، تبليغات ، اجاره و...) توسط يك واحد فرماندهي مركزي يا يك مديريت مركزي كنترل مي شوند.

فروشگاه زنجیره ای افق کوروش حامی اُتیسم شد

۱۳۹۶/۰۵/۲۵

افق کوروش به عنوان اولین فروشگاه در صنعت فروشگاه های زنجیره ای کشور به جمع حامیان اوتیسم پیوست. 

به مناسبت روز خبرنگار؛ از خبرنگاران وفعالان عرصه خبر تجلیل شد

۱۳۹۶/۰۵/۲۹

فروشگاه زنجیره ای افق کوروش به مناسبت روز خبرنگار از اصحاب رسانه و فعالان عرصه خبر تجلیل کرد.