مجله کوروش /  اخبار

۱۳۹۶/۰۵/۲۹

به مناسبت روز خبرنگار؛ از خبرنگاران وفعالان عرصه خبر تجلیل شد

به گزارش روابط عمومی فروشگاه زنجیره ای افق کوروش ، در نشستی صمیمانه به مناسبت روز خبرنگار و با حضور مدیر عامل فروشگاه زنجیره ای افق کوروش از  اصحاب رسانه و تلاش گران عرصه خبر تقدیر شد.

 

 

در این نشست مدیرعامل فروشگاه زنجیره ای افق کوروش ضمن عرض تبریک به مناسبت روز خبرنگار از تعامل و همکاری اصحاب رسانه قدردانی کرد و بر نقش و جایگاه والای خبرنگاران در عرصه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به جامعه تاکید نمود.

در ادامه این نشست ضرورت رشد و توسعه فروشگاه های زنجیره ای با توجه به منافع و مزیت های قابل توجه آن در اقتصاد ملی مورد تاکید قرار گرفت و نظرات و پیشنهاداتی از سوی خبرنگاران برای ارتقای کیفیت خدمات و همچنین افزایش سهم صنعت فروشگاه های زنجیره ای در کشور مطرح شد.

 

 

 

 


برچسب ها:

فروشگاه زنجیره ای افق کوروش
کودکان اوتیسم
فروشگاه زنجیره ای
فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش
فروشگاه های همواره تخفیف
خبرنگار
روزخبرنگار

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

زعفران

۱۳۹۶/۰۵/۱۲

زعفران ارزشمندترین رستنی کائنات ، کلاله شیپوری شکل خشک شده مادگی گل Crocus Sativus Linneous است وگونه هاي مختلف اين گیاه را در دنيا بيش از 80 گونه تخمين زده اند كه تعدادي از آنها به عنوان زينتي پرورش مي يابند. اين گياهان در اروپا، نواحي مديترانه تا آسياي مركزي و پاكستان غربي پراكنده اند. که عمده محصول آن در ایران و در خراسان بعمل مي آيد. گل هاي زيبا بنفش رنگ زعفران هر سال يک بار در فصل پائيز شکفته مي شوند. اين گل افسانه اي که از دل خاک سر برمي آورد حاوي کلاله هاي ارغواني است که با دستهاي زحمتکش کشاورزان از گل جدا گشته و خشک مي شوند تا سفره هاي ما را رنگين و معطر نمايد.

روند رو به رشد فروشگاه های زنجیره ای

۱۳۹۶/۰۵/۱۴

بعد از تاسیس اولین فروشگاه های زنجیره ای و با توجه به استقبال مردم، به تدریج فروشگاه های زنجیره ای دیگری نیز شروع به کار کردند در حقیقت فروشگاه های زنجيره ای از چندين فروشگاه خرده فروشي تحت مالكيت مشترك و متمركز تشكيل مي شود. وظايف و كاركردهاي عمده فروشگاههای زنجيره اي ( بازرگانی ، تبليغات ، اجاره و...) توسط يك واحد فرماندهي مركزي يا يك مديريت مركزي كنترل مي شوند.

فروشگاه زنجیره ای افق کوروش حامی اُتیسم شد

۱۳۹۶/۰۵/۲۵

افق کوروش به عنوان اولین فروشگاه در صنعت فروشگاه های زنجیره ای کشور به جمع حامیان اوتیسم پیوست. 

به مناسبت روز خبرنگار؛ از خبرنگاران وفعالان عرصه خبر تجلیل شد

۱۳۹۶/۰۵/۲۹

فروشگاه زنجیره ای افق کوروش به مناسبت روز خبرنگار از اصحاب رسانه و فعالان عرصه خبر تجلیل کرد.