مجله کوروش /  اخبار

۱۳۹۶/۰۶/۰۶

جشنواره تابستانه فروشگاه زنجیره ای افق کوروش با جوایز ویژه

برای شرکت در جشنواره تابستانه فروشگاه زنجیره ای افق کوروش فقط تا پایان شهریور ماه فرصت باقی است.

 

 

به گزارش روابط عمومی، جشنواره تابستانه فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش که با همکاری برند اویلا و فامیلا، نوین زعفران، شادلی و شرکت ماریناسان وهمچنین برندهای مای بیبی و برنج آذوقه از یک مرداد ماه آغاز شده است، تا پایان شهریورماه ادامه دارد. 

 

 

یک دستگاه خودروی ساندرو، 19دستگاه خودروی 206، سه سفر تفریحی به اروپا هر کدام به ارزش 80 میلیون ریال، 60 سفر تفریحی به کیش به ارزش 12 میلیون ریال،20 سفر زیارتی به مشهد مقدس هر کدام به ارزش 15 میلیون ریال، 800 عدد ربع سکه بهار آزادی، 10 دستگاه گوشی آیفون 7، 75 عدد گوشی آیفون SE، 100 عدد تبلت به ارزش 5 میلیون ریال، 700 عدد سرخ کن ،  700 عدد پلوپز ، 200 پک هدیه ی ویژه نوین زعفران هر کدام به ارزش 120 هزار تومان، 700 عدد ماشین بازی کنترلی از جوایز ارزنده جشنواره تابستانی فروشگاه زنجیره ای افق کوروش است.

 

 

مشتریان برای شرکت در جشنواره تابستانه فروشگاه زنجیره ای افق کوروش با 10 هزار تومان خرید از محصولات شادلی یک امتیاز، هر 15 هزار تومان خرید از محصولات روغنی اویلا و فامیلا یک امتیاز، 20 هزار تومان خرید از محصولات سلولوزی سافتلن و مرسی و بارلی یک امتیاز، هر 30 هزار تومان خرید از محصولات زعفران دردانه و نوین زعفران یک امتیاز، به ازای خرید هر کیسه 5 کیلو و 10 کیلویی برنج آذوقه به ترتیب 1 و 2 امتیاز و با خرید یک بسته از محصولات مای بیبی 1 امتیاز و خرید 4 بسته 5 امتیاز بدست می آوردند. بر همین اساس هر مشتری با خرید بیشتر از کالاهای نامبرده، امتیاز بیشتری در قرعه کشی دریافت نموده و شانس برنده شدن افزایش می یابد.

لازم به ذکر است؛ کد قرعه کشی جشنواره تابستانه افق کوروش در ذیل فاکتور به مشتریان اختصاص داده می شود و  این کُد می بایست به سامانه 10000246 پیامک گردد.


برچسب ها:

فروشگاه زنجیره ای
فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش
فروشگاه های همواره تخفیف

ارسال نظر

ارسال

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

زعفران

۱۳۹۶/۰۵/۱۲

زعفران ارزشمندترین رستنی کائنات ، کلاله شیپوری شکل خشک شده مادگی گل Crocus Sativus Linneous است وگونه هاي مختلف اين گیاه را در دنيا بيش از 80 گونه تخمين زده اند كه تعدادي از آنها به عنوان زينتي پرورش مي يابند. اين گياهان در اروپا، نواحي مديترانه تا آسياي مركزي و پاكستان غربي پراكنده اند. که عمده محصول آن در ایران و در خراسان بعمل مي آيد. گل هاي زيبا بنفش رنگ زعفران هر سال يک بار در فصل پائيز شکفته مي شوند. اين گل افسانه اي که از دل خاک سر برمي آورد حاوي کلاله هاي ارغواني است که با دستهاي زحمتکش کشاورزان از گل جدا گشته و خشک مي شوند تا سفره هاي ما را رنگين و معطر نمايد.

روند رو به رشد فروشگاه های زنجیره ای

۱۳۹۶/۰۵/۱۴

بعد از تاسیس اولین فروشگاه های زنجیره ای و با توجه به استقبال مردم، به تدریج فروشگاه های زنجیره ای دیگری نیز شروع به کار کردند در حقیقت فروشگاه های زنجيره ای از چندين فروشگاه خرده فروشي تحت مالكيت مشترك و متمركز تشكيل مي شود. وظايف و كاركردهاي عمده فروشگاههای زنجيره اي ( بازرگانی ، تبليغات ، اجاره و...) توسط يك واحد فرماندهي مركزي يا يك مديريت مركزي كنترل مي شوند.

فروشگاه زنجیره ای افق کوروش حامی اُتیسم شد

۱۳۹۶/۰۵/۲۵

افق کوروش به عنوان اولین فروشگاه در صنعت فروشگاه های زنجیره ای کشور به جمع حامیان اوتیسم پیوست. 

به مناسبت روز خبرنگار؛ از خبرنگاران وفعالان عرصه خبر تجلیل شد

۱۳۹۶/۰۵/۲۹

فروشگاه زنجیره ای افق کوروش به مناسبت روز خبرنگار از اصحاب رسانه و فعالان عرصه خبر تجلیل کرد.