مجله کوروش /  اخبار

۱۳۹۶/۰۶/۰۶

جشنواره تابستانه فروشگاه زنجیره ای افق کوروش با جوایز ویژه

برای شرکت در جشنواره تابستانه فروشگاه زنجیره ای افق کوروش فقط تا پایان شهریور ماه فرصت باقی است.

 

 

به گزارش روابط عمومی، جشنواره تابستانه فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش که با همکاری برند اویلا و فامیلا، نوین زعفران، شادلی و شرکت ماریناسان وهمچنین برندهای مای بیبی و برنج آذوقه از یک مرداد ماه آغاز شده است، تا پایان شهریورماه ادامه دارد. 

 

 

یک دستگاه خودروی ساندرو، 19دستگاه خودروی 206، سه سفر تفریحی به اروپا هر کدام به ارزش 80 میلیون ریال، 60 سفر تفریحی به کیش به ارزش 12 میلیون ریال،20 سفر زیارتی به مشهد مقدس هر کدام به ارزش 15 میلیون ریال، 800 عدد ربع سکه بهار آزادی، 10 دستگاه گوشی آیفون 7، 75 عدد گوشی آیفون SE، 100 عدد تبلت به ارزش 5 میلیون ریال، 700 عدد سرخ کن ،  700 عدد پلوپز ، 200 پک هدیه ی ویژه نوین زعفران هر کدام به ارزش 120 هزار تومان، 700 عدد ماشین بازی کنترلی از جوایز ارزنده جشنواره تابستانی فروشگاه زنجیره ای افق کوروش است.

 

 

مشتریان برای شرکت در جشنواره تابستانه فروشگاه زنجیره ای افق کوروش با 10 هزار تومان خرید از محصولات شادلی یک امتیاز، هر 15 هزار تومان خرید از محصولات روغنی اویلا و فامیلا یک امتیاز، 20 هزار تومان خرید از محصولات سلولوزی سافتلن و مرسی و بارلی یک امتیاز، هر 30 هزار تومان خرید از محصولات زعفران دردانه و نوین زعفران یک امتیاز، به ازای خرید هر کیسه 5 کیلو و 10 کیلویی برنج آذوقه به ترتیب 1 و 2 امتیاز و با خرید یک بسته از محصولات مای بیبی 1 امتیاز و خرید 4 بسته 5 امتیاز بدست می آوردند. بر همین اساس هر مشتری با خرید بیشتر از کالاهای نامبرده، امتیاز بیشتری در قرعه کشی دریافت نموده و شانس برنده شدن افزایش می یابد.

لازم به ذکر است؛ کد قرعه کشی جشنواره تابستانه افق کوروش در ذیل فاکتور به مشتریان اختصاص داده می شود و  این کُد می بایست به سامانه 10000246 پیامک گردد.

ارسال نظر

ارسال

عضویت در خبرنامه

عضویت

داغ‌ترین‌ها

تحقق اقتصاد مقاومتی در فروشگاههای زنجیره ای

۱۳۹۵/۱۰/۲۰

اقتصاد مقاومتی به معنی تشخیص حوزه‌های فشار و متعاقباً تلاش برای کنترل و بی‌اثر کردن آن تاثیرها می‌باشد و در شرایط آرمانی تبدیل چنین فشارهایی به فرصت است همچنین برای رسیدن به اقتصاد مقاومتی باید وابستگی‌های خارجی کاهش یابد و بر تولید داخلی کشور و تلاش برای خوداتکایی تأکید گردد. اقتصاد مقاومتي يعني تشخيص حوزه هاي فشار یا درشرایط کنونی تحریم و متعاقبا تلاش براي کنترل و بي اثر کردن و در شرايط آرماني تبديل چنين فشارهايي به فرصت ، که قطعا باور و مشارکت همگاني و اعمال مديريت هاي عقلايي و مدبرانه پيش شرط و الزام چنين موضوعي است. اقتصاد مقاومتي کاهش وابستگي ها و تاکيد روي مزيت هاي توليد داخل و تلاش براي خوداتکايي است..

تند گردش در حد نیاز خانوار

۱۳۹۵/۱۰/۲۰

فروشگاه های زنجیره ای به دلیل شفافیت بیشتر در فرآیند تامین و توزیع و فروش کالا، از نظارت دقیق تر و جدی تری از طرف سازمان های نظارتی نظیر وزارت بهداشت، سازمان استاندارد و ... برخوردارند و مردم می توانند با اطمینان بیشتری از تضمین کیفیت کالاها، خرید کنند. این کنترل کیفیت از طریق ساز و کار داخلی شرکت های فروشگاه های زنجیره ای نیز تقویت و اجرا می شود.

زعفران

۱۳۹۶/۰۵/۱۲

زعفران ارزشمندترین رستنی کائنات ، کلاله شیپوری شکل خشک شده مادگی گل Crocus Sativus Linneous است وگونه هاي مختلف اين گیاه را در دنيا بيش از 80 گونه تخمين زده اند كه تعدادي از آنها به عنوان زينتي پرورش مي يابند. اين گياهان در اروپا، نواحي مديترانه تا آسياي مركزي و پاكستان غربي پراكنده اند. که عمده محصول آن در ایران و در خراسان بعمل مي آيد. گل هاي زيبا بنفش رنگ زعفران هر سال يک بار در فصل پائيز شکفته مي شوند. اين گل افسانه اي که از دل خاک سر برمي آورد حاوي کلاله هاي ارغواني است که با دستهاي زحمتکش کشاورزان از گل جدا گشته و خشک مي شوند تا سفره هاي ما را رنگين و معطر نمايد.

روند رو به رشد فروشگاه های زنجیره ای

۱۳۹۶/۰۵/۱۴

بعد از تاسیس اولین فروشگاه های زنجیره ای و با توجه به استقبال مردم، به تدریج فروشگاه های زنجیره ای دیگری نیز شروع به کار کردند در حقیقت فروشگاه های زنجيره ای از چندين فروشگاه خرده فروشي تحت مالكيت مشترك و متمركز تشكيل مي شود. وظايف و كاركردهاي عمده فروشگاههای زنجيره اي ( بازرگانی ، تبليغات ، اجاره و...) توسط يك واحد فرماندهي مركزي يا يك مديريت مركزي كنترل مي شوند.