کمپین ۱۰۰ در ۱۰۰

از آبان تا بهمن ، شما برنده ی کانال تلگرام  فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش باشید .

100 روز 100 عدد کارت هدیه صدهزارتومانی خرید از فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش  برای اعضای کانال تلگرام باشگاه مشتریان افق کوروش

 

شرایط شرکت در مسابقه

 

برای شرکت در قرعه کشی ، علاوه بر عضویت در کانال رسمی فروشگاه های زنجیره ای افق کورش  در تلگرام، فرم زیر را با دقت و با رعایت این نکات تکمیل نمایید:

۱.اطلاعات فردی شامل نام و نام خانوادگی را به صورت کامل و با زبان فارسی وارد نمایید.

۲. شماره تلفن همراهی که در فرم زیر وارد می کنید می بایست شماره تلفنی باشد که حساب تلگرام خود را با آن فعال نموده اید.

۳. نام کاربری  username))  حساب تلگرام شما عبارتی منحصر به فرد است که می توانید آن را در منوی تنظیمات  Setting))  مشاهده نمایید. اگر در حساب تلگرام خود نام کاربری ندارید لازم است نام کاربری مورد نظرتان را همان منو، تعریف و در فرم زیر وارد نمایید. 

 

 

۴. توجه داشته باشید با یکبار تکمیل فرم زیر و حفظ عضویت خود در کانال تلگرام باشگاه مشتریان افق کوروش ، هر هفته و تا پایان 100 روز، در قرعه کشی شرکت داده خواهید شد.

۵. قرعه کشی اعضای کانال، ابتدای هر هفته برگزار و نتایج آن از طریق کانال تلگرام و وب سایت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش ،  اطلاع رسانی خواهد شد.

۶. شرط تعلق جایزه به برندگان، عضو بودن در کانال تلگرام باشگاه مشتریان افق کوروش به نشانی( okclub (  در زمان برگزاری قرعه کشی می باشد.

۷. ثبت نام یک فرد با بیش از یک حساب تلگرام مجاز بوده و به ازای هر حساب کاربری تلگرام، شانس شما در قرعه کشی افزایش می یابد.

 

جهت مشاهده جشنواره های حال حاضر فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش اینجا کلیک کنید

 

captcha
ثبت نام