آخرین مطلب

۱۳۹۷/۰۱/۲۶

طرح تخفیف ویژه به فرهنگیان در شعب فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش آغاز شد و فرهنگیان شاغل با مراجعه به شعب فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در سراسر کشور می توانند علاوه بر تخفیفات جاری، از تخفیفات ویژه بهره مند شوند.


۱۳۹۷/۰۱/۲۶
نکاتی که باید در تمیز کردن سرویس بهداشتی منزل خود جدی بگیرید

تکنیک های تمیز کردن سرویس بهداشتی

سرویس های بهداشتی از آنجا همیشه دارای محیط مرطوب می باشند، بهترین مکان برای رشد باکتری و قارچ ها هستند. تمیز کردن سرویس بهداشتی برای زدودن این میکروب ها اهمیت زیادی دارد که تکنیک های آن ها را در این مقاله بیان خواهیم کرد.


۱۳۹۷/۰۱/۲۳
ساندویچ پنیر گریل شده

طرز تهیه ساندویچ پنیر گریل شده

ما در اینجا یک غذای انگلیسی فوق العاده که به صورت ساندویچ تهیه می شود را اورده ایم که می تونید علاوه بر پنیر با ژامبون و سبزیجات نیز تهیه کنید


۱۳۹۷/۰۱/۲۲
چگونه از شر تار عنکبوت در منزل خلاص شویم

از بین بردن تار عنکبوت در منزل

تار عنکبوت در منزل می تواند باعث بروز مشکلاتی از جلمه تهدید سلامت افراد منزل شود.برای از بردن تار عنکبوت باید شکاف ها بست و از مواد شیمیایی و طبیعی مختلفی نیز استفاده کرد.


۱۳۹۷/۰۱/۱۹
براساس گواهینامه صادره از سوی سازمان مدیریت صنعتی ایران؛

افق کوروش با کسب رتبه 69 به عنوان شرکت برتر ایران شناخته شد

براساس گواهینامه صادره از سوی سازمان مدیریت صنعتی ایران، شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش بین صد شرکت برتر ایران در سال مالی 1395 موفق به کسب رتبه 69 از نظر شاخص فروش شد.


عضویت در خبرنامه

Warning (2): Invalid argument supplied for foreach() [APP/View/Posts/index_fa.ctp, line 146]
عضویت

داغ‌ترین‌ها

راه اندازی فروشگاه اینترنتی افق کوروش با برند اُکالا / افتتاح شعب در عراق به زودی 

۱۳۹۶/۰۹/۰۸

 مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش در مراسم چهارمین سالگرد افتتاح افق کوروش در جمع خبرنگاران از راه اندازی فروشگاه اینترنتی افق کوروش با برند اُکالا و حضور در خارج از مرزهای ایران خبر داد.